Pierwszy etap rekrutacji.

Rodzice dzieci, które zostały zakwalifikowane w pierwszym etapie rekrutacji zobowiązani są
do ostatecznego potwierdzenia wyboru przedszkola
do 22 kwietnia 2016 r. do godziny 13.00.

Lista dzieci przyjętych będzie podana do publicznej wiadomości 25 kwietnia 2016 r.

Odwołania od decyzji Komisji Rekrutacyjnej
przyjmowane będą od 26 kwietnia do 29 kwietnia 2016  r.

images pdf

Wykaz dzieci zakwalifikowanych do Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu.

2 Replies to “Pierwszy etap rekrutacji.”

 1. Dyrekcja says:

  Wszystkie dzieci, których rodzice potwierdzili wolę ubiegania się o miejsce w Miejskim Przedszkolu nr 15 w Oświęcimiu zostały przyjęte do placówki. Rodzice dzieci, które nie zostały przyjęte do przedszkola mają prawo złożyć odwołanie od decyzji Komisji Kwalifikacyjnej do Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 15 w terminie do 28 kwietnia 2016 r.

  http://mp15oswiecim.pl/?p=3580

 2. Marta says:

  Co w sytuacji , gdy corka przeszla w trzech wybranych przedszkolach(do tylu można było skladac wnioski) pierwszy etap rekrutacji i kazde z przedszkoli wymaga przed ogłoszeniem ostatecznych wynikow(bo to dopiero lista wstepna) potwierdzenia tego ze jeśli zostanie wybrane ostatecznie to nie zrezygnujemy z przydzielonego miejsca.

  Jaki to ma sens??

  Przykladowo zdeklaruje ze interesuje mnie przedszkole A ,jednak tam się ostatecznie nie dostanie ,a dostaloby się do przedszkola B jednak chcąc być fair nie zdeklarowalam ze na 100% ze pojdzie do B bo liczyłam na przedszkole A i tym samym przekresle szanse na jakiekolwiek przedszkole.

  Reasumujac dlaczego wywieszona lista nie jest ostateczna??
  Jak z 60 zakwalifikowanych wstępnie dzieci 59 potwierdzi swój wybor a miejsc jest 20-pare to jaki sens ma ta wstepna lista?

  Jakie sa kryteria przyjeć spośród wstępnie przyjętych dzieci??

  Nie można było jak np. w Tychach stwierdzić najpierw ile macie wolnych miejsc,potem w oparciu o to zrobić adekwatna liste przyjętych dzieci i na końcu czekac na potwierdzenie przez rodzicow a w razie rezygnacji dokladac podopiecznych z listy rezerwowej.Przyjete dziecko wymagaloby tylko pisemnego potwierdzenia i tyle.Nie prościej?

  Teraz mam wstępnie przyjeta corke w 3 przedszkolach.Musze wszędzie to potwierdzić żeby nie zamykac sobie opcji rezerwowej w razie niepowodzenia w docelowym przedszkolu a tak naprawdę może niedostac się nigdzie bo przyjętych wstepnie jest znacznie więcej dzieci niż miejsc i nie wiadomo jakie kryteria teraz wchodzą w gre.Oby uczciwe

Comments are closed.